Šetřicestu.cz - otevírací doba podniků a míst
1.srpna 2016 byla spuštěna nová internetová služba Šetřicestu.cz zaměřující se na otevírací doby podniků a míst se sídlem v České republice.
7. srpna 2016 v 19:31 - R-i-C-k
Zdroj obrázku: Šetřicestu.cz

V dnešním článku bych Vám rád představil Šetřicestu.cz, místo, kam můžete zavítat, pokud Vás zajímá nějaká otevírací doba.

Šetřicestu.cz je specializovaný vyhledávač, který Vám prostřednictvím jednoduchého vyhledávač pomůže najít podnik, nebo místo z Vašeho okolí. Po rozkliknutí místa, které hledáte získáte přehledný výpis otevírací doby na celý týden. Aktuální den je vždy zvýrazněn a rovněž je i graficky znázorněn pomocí barevné lišty, ze které vidíte aktuální čas a jak dlouho ještě bude otevřeno.

Otevírací doba ve svátky
Šetřicestu.cz umí i takzvané výjimky ve státní svátky, nebo dovolené. Uživatel, který přidá místo může nastavit, jak bude otevřeno ve svátcích, nebo kdy bude mít podnik či místo zavřeno z důvodu dovolené.

Jaké podniky a místa můžete hledat
Na Šetřicestu.cz můžete vyhledávat jakékoliv veřejné místo, nebo podnik se sídlem v České republice, který je nějak omezeno otevírací dobou. Ať už se jedná o rychlé občerstvení, restaurace a obchody nebo snad benzinovou pumpu, vše má na Šetřicestu.cz své místo.

I Vy můžete přidat otevírací dobu
Podniky a místa nemusí přidávat pouze jejich majitelé či provozovatelé. Otevírací doby mohou přidávat i zákazníci. Je to vcelku jednoduché, pokud si jdete například koupit kebab, stačí si vzít letáček, kde bude uveden název, adresa a otevírací doba a vše pak pěkně z pohodlí domova zadáte do jednoduchého formuláře v sekci přidat otevírací dobu.

Další možností je zmínit se obsluze, že takový web existuje a ta se již jistě o vše postará. Budete pak mít jistotu, že místo, které navštěvujete nebude mít zavřeno, když tam zrovna budete mít namířeno.

Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz
RSS kanál | Nápověda | Naše služby | Napište nám TOPlist TOPlist