Naučte se správně a výhodně obchodovat na internetové burze. Poradíme Vám, jak si vydělat majlant, na který ale nikdy nemůžete sáhnout.
Připravuje se nové Call of Duty 6?
Dark Elf je on-line strategická hra, která se odehrává ve středověku.
Dnes si rozebereme online hru s názvem Red Dragon. Zajímá vás, v čem tato hra spočívá? Čtěte dále a nezapomeňte jednotlivé díly okomentovat svými názory.
Je to už nějaký ten pátek od vydání GTA IV na konzole Xbox a Playstation 3. Právě dnes jsem měl tu čest vyzkoušet si hratelnost nových „gtáček“ na Xboxu.
Legendární agent opět maří plány Třetí říše.
Recenze na hru Mafia 2
Dnes se budu věnovat takzvanému popisu velkých dungeonů, ve kterých jsem za svou postavu byl, vzhledem k tomu, že na tranzeru není TBC a nejsou tam ani všechny 60kové dungy v pořádku, proto popíšu jen pár, a to ty, ve kterých jsem byl.
Nekupujte svým dětem hru Manhunt 2
Po delší odmlce jsem se rozhodl napsat další článek. Popsal jsem povolání, rasy i svět a teď ke hraní
Hraní počítačových her může zlepšit výsledky ve škole
Kouzelný svět WoW a rasy jenž ho obydlují
Základní věci z World of Warcraft
I letos veletrh Invex hostí vyvrcholení seriálu Mistrovství ČR v počítačových hrách. ProGamers si opět se svými partnery připravili zajímavou show zejména pro mladé publikum.
Těšit se můžeme rovněž na nebývale silný příběh. Ten se již do série snažili narvat pokrevní bratři ze studia Treyarch ve výhradně konzolovém třetím díle, nicméně marně.
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz
RSS kanál | Nápověda | Naše služby | Napište nám TOPlist TOPlist