Odstranění graffiti Praha
Graffiti jsem si nechal od firmy A SERVIS LIPKA odstranit na svém domě. Ten, kdo zažil, že mu nějaký výkvět mládeže pokreslil dům jistě chápe, jak nepříjemné to je.
18. ledna 2016 ve 13:25 - vichjiri
A Servis Lipka

Nechat si udělat fasádu na domě stojí spoustu peněz a pak se ještě starat o to, aby zůstala v pořádku dlouhou dobu stojí za to, když najdete ráno pomalovanou stěnu nějaký hnusným klikyhákem, který nic neznamená… Navíc ještě starosti s odstraněním a nemalé finanční náklady které je třeba vynaložit na opravu fasády nepotěší nikoho. Každopádně jsem se rozhodl tomuto vandalství bránit tím, že jsem požádal firmu A SERVIS LIPKA o odstranění graffiti Praha a nanesení antigraffiti ochrany, která zabrání pouličním vandalům ničit cizí majetek. Pracovníci z firmy přijeli hned po domluvě a graffiti složitě odstraňovali, protože se barva dostala do hlubší vrstvy fasády. Fasádu však kompletně opravili a ošetřili nátěrem, který zabrání vniknutí nejen sprejerských barev ale i ostatní špíny do fasády. Nátěr proti graffiti mám na fasádě domu už přes rok a mezi tím se objevily další malůvky dvakrát. Firma A SERVIS  mi zajistila jak odstranění, tak i znovunanesení ochranné vrstvy, kterou v rámci záruky antigraffiti ochrany zajišťují zákazníkům s doživotní zárukou. Servis firmy A SERVIS LIPKA je velmi dobrý, proto ho doporučuji i dalším lidem, kteří mají problém s graffiti.

S pracovníky firmy A SERVIS LIPKA mám dobré zkušenosti. Jsou zkušení a odstranění graffiti umí nejlépe na českém trhu, navíc je s nimi i velmi dobrá domluva.

Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz
RSS kanál | Nápověda | Naše služby | Napište nám TOPlist TOPlist