Servisní mytí oken a výloh Brno
V naší domácnosti je to s mytím oken opravdu složité. Máme psy, a ti se velmi rádi dobývají do domu přes balkónové dveře a okna znečišťují. Navíc naše děti rády okna upatlávají, když si hrají.
19. ledna 2016 ve 20:55 - vichjiri
A Servis Lipka

Na doporučení mé kamarádky jsem objednala společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která mi zajistila kvalitní mytí oken Brno. Přijeli zaměstnanci, kteří ochotně umyli veškeré skleněné plochy i ve výškách z vysokozdvižného vozíku a díky jejich zkušenostem jsem neměla strach o jejich bezpečnost. Musím uznat, že mne zaujalo to, jak přistupovali k práci a hlavně to, že neumyli pouze okna, ale také vše v okolí oken. Takže parapety, kliky a odstranili pavučiny, kterých já se štítím. Na centrále jsem se domluvila na servisním mytí oken, protože je pro mne čistota opravdu důležitá, a tak k nám domů přijedou jednou za měsíc okna umýt. Je skvělé, že mají moji plnou důvěru, protože jsou opravdu vstřícní a uvádí, že jejich pracovníci jsou diskrétní a bezúhonní. Vzhledem k tomu, že pracují v mém domě, kde máme spoustu drahých věcí, toto uvítám a nemusím mít strach z odcizení věcí.

Pokud i vy hledáte firmu, která vám garantuje kvalitu, zkuste A SERVIS LIPKA, s.r.o. a nebudete zklamáni. Jejich služby ráda doporučuji i svým kolegům a přátelům, kteří také nemají čas navíc, aby se zabývali mytím oken. Navíc umývat okna ve výškách je pro nás „smrtelníky“ opravdu nebezpečné.

Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz
RSS kanál | Nápověda | Naše služby | Napište nám TOPlist TOPlist