Fungují ruletní systémy nebo jde o marketingový podvod?
Hazardní hry jako ruleta online jsou specifickou oblastí pro určitý typ lidí hledající vzrušení spojené se vsazenou částkou. Kdo by si nechtěl zpestřit život pohádkovou výhrou a navždy se odloučit od každodenních starostí?
19. ledna 2016 ve 21:01 - vichjiri
Zdroj obrázku: vzabave.sk

Mnoho takových hráčů zkouší své štěstí u stolů svých oblíbených her zcela náhodně. Pak jsou zde však takový hráči, kteří hledají trochu více, než jen pouhou náhodu. Chtějí jít svému štěstí naproti a pokusit se zvýšit pravděpodobnost výhry při každém rozdání karet nebo roztočením kolem rulety. Existují snad zaručené návody na obelstění principů jakékoliv hazardní hry nebo je to zcela nemožné a jedná se o marketingové triky samotných kasin či jednotlivců hledající pod svá multilevelingová křídla další ovečky? Na tyto otázky se pokusíme odpovědět v tomto článku.

Co jsou to ruletní systémy?

Ruletní systémy pracují s matematickou pravděpodobností a byly vynalezeny daleko dříve, než samotné rulety. Jeden z nejslavnějších systémů zvaný Martingale (pojmenováno po jeho objeviteli z 18. století) se používá až do dnešních časů. Ve své podstatě byl vytvořen pro navýšení pravděpodobnosti výhry při klasické hře hodu mincí -sázka panna nebo orel. Je však vůbec možné zdánlivě 50% šanci přehoupnout ke své straně a z dlouhodobého hlediska vždy vyhrávat? Ruletní systémy deklarují, že ano. Ve skutečnosti pouze navyšujete šanci, nikdo vám nemůže zaručit výhru.

Popis ruletního systému Martingale

Ruletní systém Martingale a spousta dalších obdobně laděných strategií je založeno na navyšování sázky. V tomto případě se zaměříte pouze na červenou, černou. Vsadíte euro na červenou a vyčkáte. Pokud prohrajete, musíte dát o jedno euro na červenou víc. V případě další prohry zdvojnásobíte sázku. Dohromady jste již vsadili 1 + 2 + 4 eura, což je 7 euro. Kulička se zastaví na červeném políčku. Vyhráváte dvojnásobek vsazené výhry, což je rovno 8 eurům, váš profit tedy činí 1 euro. Z matematického hlediska je tedy používání ruletních systémů výhodné.

Úskalí ruletních systémů

Všechny ruletní systémy založené na zdvojnásobování vsazené částky mají svou nevýhodu. Internetová kasina moc dobře vědí o všech těchto pokusech vedoucích k zruinování jejich banku, proto jsou zabezpečené limitem maximální sázky. Ano, zdvojnásobování sázky je možné jen do určitého limitu, jakmile se k tomuto limitu dostanete, kasíno vás jednoduše dále nepustí a vy v tomto systému přijdete celkem o slušný peníz. Rovněž se musí počítat s ekonomickými možnostmi vaší peněženky, zdvojnásobování nabírá celkem rychle na obrátkách a známe případy, kdy jedna a ta samá barva padne klidně i 30x za sebou.

Ruletní systémy fungují jen zdánlivě

Nemůžeme tvrdit, že by ruletní systémy nefungovaly, Martingale však není úplně nejlepší cestou vedoucí k bohatství. Systémů je na hazardní scéně několik, za pomocí matematické pravděpodobnosti pouze navyšují šance k výhře. O zaručené zisky nemůže být řeč.

 

Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz
RSS kanál | Nápověda | Naše služby | Napište nám TOPlist TOPlist